Lacinova 1720 ,Slaný (Víceúčelová sportovní hala) 775 377 276 Robert Kurka

Posilovna, Fitness

Posilovna je vybavena profesionálními stroji renomovaných značek pro každou svalovou partii, jednoručními činkami s odstupňovanými hmotnostmi pro začínající i pokročilé cvičence. V každé správné posilovně nesmí chybět "Olympijská činka" a tak i u nás si můžete naložit, co unesete. Protiběžné kladky spodní a horní nejsou běžnou součástí všech posiloven, naší ano.

Prostor posilovny je logicky uspořádán a jednotlivé zóny (fitness, kardio) jsou propojeny a doplňují se tak, aby trénink byl pro Vás příjemný a pohodlný.

S budováním svalové hmoty nebo redukcí hmotnosti Vám ochotně poradíme a doporučíme tréninkový plán právě pro Vás s ohledem na věk, kondici a časové možnosti.

V baru, který je součástí posilovny, lze během tréninku doplnit ionty a vitamíny stejně tak jako energii po tréninku nebo si zakoupit doplňky stravy sebou dom

FITNESS / KARDIO

 Kardio zóna je součástí posilovny a obsahuje profesionální stroje pro posílení kardiovaskulárního systému organismu s aktuální kontrolou funkce a možností nastavení parametrů podle aktuálního stavu organismu. Nebudete se přizpůsobovat Vy stroji, ale naše stroje se přizpůsobí vašim možnostem. Tak dosáhnete lepších výsledků a cvičení pro Vás nebude utrpením, ale příjemným relaxem.

Máme pro vás připraveny stacionární kola, profi spiningové kolo, dva stepery, crosstrainer a dva běžecký pásy.

Fitness zóna zahrnuje víceúčelový sál s podlahou pokrytou speciální protiskluzovou vrstvou (tatami), která nejen že izoluje a udržuje rovnoměrnou teplotu podlahy pro příjemné cvičení na zemi, ale rovněž tlumí nárazy a šetří tak vaše klouby při aerobním cvičení.